// ۲۷ فروردين ۰۲ ، ۱۰:۳۰

رئیس جمعیت هلال احمر خوسف با اشاره به اعلام گم شدن فرد ۴۵ ساله در خوسف طی صبح شنبه ۲۶ فروردین ماه جاری، گفت: عملیات جست و جو توسط نجاتگران از روز گذشته ادامه دارد.


محمد ولی زاده در گفت و گویی با خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان بیان کرد: صبح شنبه طی تماسی با مرکز جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف، گزارشی مبنی بر مفقود شدن یک فرد ۴۵ ساله در جنوب غربی شهرستان خوسف به هلال احمر شهرستان خوسف اعلام شد.

وی با بیان اینکه خانواده فرد گم شده پس از گذشت حدود ۱۰ ساعت با جمعیت هلال احمر تماس گرفته و این حادثه را گزارش دادند، گفت: بلافاصله بعد از دریافت گزارش، شش تیم موتوری، سه تیم خودرویی با همراهی یک تیم نیرو انتظامی و افراد محلی روستاها، عملیات جست و جو را آغاز کردند.

ولی زاده با بیان اینکه عملیات جست و جو از روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: با توجه به وسعت منطقه، صبح امروز اعضای خانه‌های هلال شهرستان نیز برای پیدا شدن فرد گمشده به تیم‌ها پیوستند.

رئیس جمعیت هلال احمر خوسف با بیان اینکه هم اکنون اعضای خانه‌های هلال در سه منطقه شامل مزار بلنجیر، مزار شاه سلیمان علی (ع) و آبگرم لوت در حال جستجوی فرد مفقودی هستند، گفت: فرد گمشده دو روز پیش در روستای فدشک از توابع بخش مرکزی شهرستان خوسف برای دادن علوفه به گوسفندان از منزل خارج شده و تا کنون به منزل مراجعه نکرده است .