خبرگزاری بازتاب خراسان با در نظر گرفتن دو حوزه‌ی وسیع کاری در استان خراسان جنوبی تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد.

رسانه ها نقش بی بدیلی در شکل گیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد، لذا میتوان از جبهه رسانه‌های استکبار جهانی به عنوان زرادخانه غرب در جنگ نرم یاد کرد.

* عرصه داخل کشور

یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی کشور، حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

هجمه وسیع امپریالیسم رسانه ای غرب علیه افکار عمومی کشور و تلاش برای مهندسی و جابجایی حقایق در اذهان ملت مسلمان ایران، اقتضاء می کند تا رسانه هایی به عنوان سنگرهای دفاعی و سپر مقاومت در برابر آنها ایجاد شود تا بتوانند از کیان مقدس نظام اسلامی دفاع کنند و با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام و موثر، بصیرت افزایی را در جهت مصون سازی و عمق بخشی معنوی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، سرلوحه کار و تلاش خود قرار دهند.

پایگاه خبری بازتاب خراسان در حوزه‌های  فرهنگی، هنری ، اجتماعی و ورزشی قصد دارد رسالت خود را دنبال نماید. بازتاب خراسان ازفناوری های روز اطلاع رسانی در دنیا و نیز رسانه های مختلف خصوصاً صوت و تصویر کمال بهره گیری را در راستای تحقق رسالت و اهدافش خواهد داشت.

پایگاه خبری بازتاب خراسان تلاش خواهد کرد رسالت اطلاع رسانی خود را با اتکا به ذات لایزال الهی و اتکا به الطاف و عنایات ائمه معصومین علیه السلام و با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و توانمند در عرصه رسانه‌ای کشور به شایستگی انجام دهد و کانونی برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی باشد. بازتاب خراسان چشمه جوشان آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در عرصه رسانه‌ای کشور است و این خبرگزارى همچنین به اصول اخلاق رسانه اى ومیثاق حرفه اى رسانه اى پاى بند است.

تمامی خدمات پایگاه خبری بازتاب خراسان دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این پایگاه تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

فاطمه تاکی ، مدیر مسئول پایگاه خبری بازتاب خراسان


مدیر و صاحب امتیاز: فاطمه تاکی

سردبیر : حمید رضا تاکی

زمینه‌ی فعالیت:

فرهنگی، هنری ،اجتماعی، ورزشی، عکس، گرافیک، صوت و فیلم و ...