÷ استاندار خراسان‌شمالی: دشمن با تبلیغات سوء سعی در تضعیف روحیه مردم دارد :: پایگاه خبری بازتاب خراسان
استاندار خراسان‌شمالی: دشمن با تبلیغات سوء سعی در تضعیف روحیه مردم دارد

استاندار خراسان شمالی گفت: دشمن با تبلیغات سوء، حقایق دین اسلام را پنهان و از هر ترفندی برای تضعیف روحیه مردم استفاده می کند.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، محمدرضا حسین نژاد روز پنجشنبه در یادواره شهدای روستای خرق شهرستان فاروج که با حضور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شد اظهار داشت: امروزه دشمن و با استفاده از جنگ نرم تبلیغات گسترده ای برعلیه جمهوری اسلامی انجام داده است.

وی تصریح کرد: در سطح کشور اگر تجمع کوچک صنفی و شغلی تشکیل می شود رسانه های معاند دوربین های خود را طوری قرار می دهند که تجمع عظیمی را نشان دهند.

استاندار خراسان شمالی در ادامه سخنانش به سفر رییس جمهور ب استان ها اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم مردمی و برای مردم است و از نزدیک مشکلات مردم را بررسی می کند.

حسین نژاد ادامه داد: دین، رهبری و مردم سه رکن پایه های نظام هستند که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی ایفا کردند.
وی بیان کرد: امروز با شهدا تجدید میثاق می کنیم و همان راهی که شهدا و رهبر معظم انقلاب پیموده اند را ادامه می دهیم.

در پایان این یادواره تعدای از برگزیدگان مسابقات قرآنی، دارت و دو و میدانی خراسان شمالی تجلیل شد و نام روستای "خرق" به "رحمانیه" تغییر یافت.

عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،دیدار با ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا، حضور در یادواره شهدای روستای خرق شهرستان فاروج از مهمترین برنامه‌های سفر ۲ روزه معاون رییس ‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به خراسان شمالی است.

خراسان شمالی بیش از سه هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، همچنین بیش از ۳۵ هزار رزمنده در دوران دفاع مقدس در عملیات ها حضور داشته اند.

تعداد کل ایثارگران این استان ۱۰ هزار ۲۷۷ نفر، تعداد کل آزادگان ۳۹۷ نفر و جانبازان هفت هزار و ۲۳۲ نفر است.

مطالب پیشنهادی