دوشنبه, ۴ مهر ۱۴۰۱، ۱۲:۳۷ ق.ظ
550 هزار داوطلب بسیجی در دفاع مقدس 36 هزار شهید دانش‌آموز از افتخارات بسیج دانش‌آموزی

550 هزار داوطلب بسیجی در دفاع مقدس 36 هزار شهید دانش‌آموز از افتخارات بسیج دانش‌آموزی

فرمانده بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی : شما به‌عنوان فرمانده بسیج ،اولین تجربه‌ی فرماندهی در بسیج دانش‌آموزی تجربه می کنید ، و این تفکر بسیجی را باید نهادینه بکنید و آن را ، در مجموعه آموزش‌وپرورش و مدرسه ادامه بدهیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان سرهنگ امانتی طی سخنانی امروز در مراسم اختتامیه طرح یاوران ولایت در جمع دانش آموزان بسیجی اظهار داشت : بسیج باید خط مقدم و در همه تشکلها باشد ،

وی اشاره ای به اهمیت و افتخارات قشر بسیج دانش‌آموزی داشت و گفت : بر هیچکس پنهان نیست و افتخار 550 هزار داوطلب بسیجی در دفاع مقدس 36 هزار شهید دانش‌آموز این‌ها افتخارات بسیج دانش‌آموزی است که ما باید انها را قدر بدانیم و ان‌شاءالله به آن عمل کنیم .

فرمانده بسیج دانش آموزی استان افزود :  طرح درس‌ها با توجه به وضعیت استان ، مقدورات استان و امکاناتی که بود انجام شد ، ان‌شاءالله این‌ وضعیت ارتقا پیدا خواهد کرد ، و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و فرماندهی محترم سپاه برنامه‌ریزی می‌کنیم ، لذا حداقل انتظار این هست که این موضوعات به‌سرعت در استان پیش برود  .

سرهنگ امانتی در پایان تشکری داشت و افزود : از مجموعه آموزش و پرورش بخصوص از رؤسای محترم مدارسی که با روی باز ما را همراهی کردن از جمله مجموعه دبیرستان نمونه تربیت و هچنین از مجموعه هنرستان فنی‌حرفه‌ای انقلاب تشکر می‌کنم .

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم در گفتگویی به خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان اظهار داشت : طبق روال همه‌ساله در ایام تابستان یا در طول سال تحصیلی در مناسبت‌های متفاوت برنامه‌ریزی برای برگزاری طرح یاوران ولایت انجام می شود .

موسوی نژاد افزود : امسال با حضور 120 نفر دانش‌آموز بسیجی دختر و 100 نفرپسر دانش‌آموز  این برنامه در مرکز استان برگزارشد . و این دانش آموزان از سطح شهرستان‌های استان حاضر شدند ، و در طول 3 روز که در اینجا حضور داشتند با استفاده از اساتید مجرب و خوبی که وجود داشت در زمینه‌های : معرفتی ،عقیدتی ، سیاسی و تفریحی فرهنگی  بهره‌مند شدند .
وی ادامه داد : این دانش آموزان به نوعی ان‌شاءالله آماده می‌شوند که می‌توانند در عرصه‌های مدیریتی و عرصه‌های راهبردی بسیج دانش‌آموزی شرکت فعال‌تر و گسترده‌تری داشته باشند .


 در ادامه بیننده  گزارش تصویری باشید :
  حمید رضا تاکی : خبرنگار بازتاب خراسان 

انتخاب سردبیر

اخبار ورزشی

حوادث و اجتماعی

اخبار کوتاه خراسان

اخبار شهرستان