// ۰۹ مرداد ۰۱ ، ۱۵:۲۱

محمد محمدی با حکم استاندار خراسان جنوبی به سمت سرپرست فرمانداری قاینات منصوب و معرفی شد. 

سرپرست فرمانداری قاینات معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، وی سومین سرپرست فرمانداری قاینات در یک سال گذشته است که امروز (یکشنبه) در آیینی با حضور معاون استاندار خراسان جنوبی، امام جمعه قاین و جمعی از مسوولان شهرستان معارفه شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی ، در این آیین گفت : استکبار جهانی پس از ناکامی در تمامی نقشه‌های شوم خود همچون جنگ تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به ناامید کردن مردم از نظام روی آورده‌ است.

ناصر ناصری افزود: بخشی از عوامل فریب خورده داخلی هم با دشمن همکاری کردند اما دولت سیزدهم با اقتدار وارد میدان خدمت شد و با اقدام جهادی و انقلابی، خدمت به مردم را ادامه داده و با در کنار مردم بودن نقشه‌های دشمنان و بدخواهان نقش بر آب شده است.

معاون استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: هنر مدیران در کنار مردم ماندن، در صحنه حاضر بودن و پاسخگویی آنان است تا با کمک مردم در جهت رفع مشکلات گام بردارند.

وی گفت: درس‌های عاشورا و قیام امام حسین (ع) همیشه زنده و حرکت‌آفرین بوده و کشور و نظام اسلامی ما به برکت همین درس‌ها و ایثارگری‌ها و حضور مردم در صحنه به یک قدرت بین‌المللی و منطقه‌ای تبدیل شده است.

سرپرست فرمانداری قاینات هم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و سند همگرایی و طرح تحول دولت سیزدهم سرلوحه کار ما خواهد بود.
محمد محمدی با بیان اینکه سند آمایش سرزمینی شهرستان در جهت توسعه، مبنای کار است افزود: باید از شعارگرایی پرهیز کرده و با اتحاد و همدلی و تیم منسجم با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی شهرستان همراه با قانون‌گرایی در جهت احقاق حقوق شهروندان گام برداریم. 

در این نشست "محمد محمدی" با حفظ سمت مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی به عنوان سرپرست فرمانداری قاینات معرفی و از خدمات "ناصر ناصری" سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان قدردانی شد.