// ۲۲ تیر ۰۱ ، ۰۷:۲۶

سارقان طلا با هوشیاری پلیس در بیرجند دستگیر شدند.
زورگیری زن سارق در پوشش مأمور بهداشت
به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، فرمانده انتظامی استان گفت: خانمی در پوشش مأمور بهداشت که با تهدید، طلاهای یکی از شهروندان را سرقت کرده بود با هوشیاری پلیس در شهرستان بیرجند دستگیر شد.

سردار ناصر فرشید گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت طلاهای یکی از شهروندان در پوشش مامور بهداشت در شهرستان بیرجند، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران در محل وقوع سرقت حاضر شدند و در تحقیقات تخصصی پلیسی، مشخص شد خانم جوانی با تهدید، اقدام به سرقت ۲ عدد النگو و یک عدد انگشتر از یک شهروند در منزلش کرده و سریعا متواری شده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: متهم با همدستی یک مرد جوان با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید پس از شناسایی سوژه اقدام به سرقت کردند.

سردار فرشید افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات تخصصی و استفاده از شگرد‌های پلیسی و تحقیقات میدانی در نهایت سارقان را در شهرستان بیرجند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به کشف طلاهای سرقتی، گفت: سارقان در بازجوئی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند


کد خبرنگار : 100