دکتر مجید بهدانی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بیرجند معرفی شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جایی که معنویت بر پایه سیره عملی نبوی«ص» و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) راهبرد تربیتی جامعه باشد، پایه های طاغوت سست شده و تفکر طاغوتیان از بین رفته و محو می شود.

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بیرجند معرفی شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان ، سیدعلیرضا موسوی نژاد، پیش از ظهر امروز در آیین معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش بیرجند، که در سالن همایش های آموزش و پرورش«قلم چی» برگزار شد، اظهار کرد:امروز به عنوان متولیان امر تعلیم و تربیت اسلامی مکلف به اجرای قانون اساسی تعلیم و تربیت، یعنی سند تحول بنیادین هستیم.


وی، با بیان این که اولین قدم در راستای دستیابی به اهداف سند تحول، مشارکت عملی خانواده ها در فرایند تعلیم و تربیت و رعایت مسائل اخلاقی و تربیتی در کانون خانواده است؛ اذعان کرد: تسریع در نهادینه شدن سند تحول، مطالبه ای است که باید در ارکان، بین اقشار مختلف، نهادهای اجتماعی و آحاد جامعه شکل بگیرد.


مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، پرداختن به حواشی را آفت خطرناک فرایند، آموزشی، پرورشی و تربیتی برشمرد و خاطر نشان کرد: فرهنگیان استان اعم از کادر ستادی و پرسنل آموزشی، مکلف به تربیت انسان های مومن، متعهد، ولایی، انقلابی، جهادی، توانمند و ماهر برای نظام مقدس تعلیم و تربیت و تشکیل تمدن نوین اسلامی هستیم لذا از پرداختن به مسائلی که ما را از این هدف دور می سازد، باید پرهیز کنیم.


شایان ذکر است، در این آیین دکتر مجید بهدانی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بیرجند معرفی شد و موسوی نژاد از زحمات علیرضا سورگی، که در سه ماهه اخیر سرپرستی آموزش و پرورش مرکز استان را متقبل شده بود، قدردانی کرد.


گفتنی است؛ مجید بهدانی دکترای خود را از دانشگاه تربیت مدرس تهران اخذ نموده و سابقه 23سال سابقه خدمت در پست های اداری به عنوان کارشناس و رئیس اداره و آموزشی در مدارس استان و تهران را دارا می باشد.


مهدی حسامی : خبرنگار بازتاب خراسان