// ۱۷ خرداد ۰۱ ، ۲۱:۳۶

جانشین انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مأموران انتظامی شهرستان بیرجند یک نفر سارق قطعات خودرو را دستگیر و ۲۱ فقره سرقت را در این زمینه کشف کردند.

به گزارش بازتاب خراسان ، سرهنگ حسن شجاعی‌نسب، جانشین انتظامی خراسان‌جنوبی ظهر امروز  17 خرداد ، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان بیرجند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ شهرستان بیرجند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، یک نفر سارق را در این خصوص شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بیان داشت: متهم ابتدا در اظهارات خود منکر هرگونه جرم و اتهامی شد اما با روبه رو شدن با شواهد موجود و ارائه مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۲۱ فقره سرقت قطعات خودرو نیز اعتراف کرد.

شجاعی‌نسب با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: با توجه به اینکه اعلام دقیق مشخصات اموال سرقتی از سوی مالباخته نقش مهمی در کشف آن دارد شهروندان نسبت به ثبت مشخصات اموال با ارزش خود اقدام نمایند.


کد خبرنگار : 100