// ۰۴ خرداد ۰۱ ، ۱۷:۰۲

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: ۱۱۹ کیلومتر از راه‌های استان از ابتدای سال جاری برای ایمن سازی کاربران جاده‌ای بهسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، اسدالله جلال زاده بیان کرد: مؤثرترین شرایط حمل و نقل، داشتن یک سطح سرویس مناسب راه علائم ایمنی لازم بوده تا تردد در جاده‌های استان به آسودگی انجام شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای بهسازی راه‌های استان بیان کرد: طی دو ماه گذشته ۱۱۹ کیلومتر از راه‌های استان روکش داده و بهسازی شده است.

جلال زاده ایمن سازی کاربران جاده‌ای را از جمله اهداف بهسازی راه‌ها عنوان کرد و افزود: همچنین در راستای ایجاد سطح سرویس مناسب جهت کاربران جاده‌ای، آسفالت‌های محورهای ارتباطی ترمیم و لکه‌گیری شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین شش و نیم کیلومتر اسلاری سیل در محور بیرجند سربیشه انجام شده است.

جلال زاده با بیان اینکه در راستای تسهیل در امر تردد در جاده‌های استان پروژه‌های روکش آسفالت تقویتی، حفاظتی لکه‌گیری و درزگیری اجرایی شده است، گفت: همچنین در راستای ایجاد روکش تقویتی بیش از ۳۷ هزار تن آسفالت مصرف شده است.