// ۳۰ فروردين ۰۱ ، ۱۵:۱۹

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در موضع ضعف و ذلت هستند، گفت: سپاه پاسداران در تمام این سال‌ها پای کار انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، سردار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: ۴۳ سال از عمر پر افتخار انقلاب اسلامی می‌گذر و طی این سال‌ها ملت ایران و پاسداران پای کار آمده و حماسه‌ها آفریدند.

وی بیان داشت: طی این سال‌ها دشمنان همه توان خود را برای شکست انقلاب به کار گرفتند اما امروزه به جرأت می‌توان گفت دشمن نتوانست به هدف خود برسد و دشمنان این انقلاب در موضع ضعف و ذلت هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران در تمام این سال‌ها پای کار انقلاب اسلامی بوده است، عنوان کرد: ملت و بندگانی که پای کار بیایند و به تکالیف خود عمل کنند خداوند آنان را یاری خواهد کرد لذا خداوند به وعده خویش عمل و پیروزی را حاصل کرد.

فدوی با اشاره به اینکه تجربه انقلاب نشان داده که تحقق وعده خداوند در حمایت از مستضعفان است، تصریح کرد: اگر در مسائل اقتصادی و فرهنگی و همه امور به تکالیف خود عمل می‌کردیم اکنون نباید مشکل می‌داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در این سال‌ها برخی الگوی اقتصادی را از غرب گرفتند، اضافه کرد: دولت سیزدهم بیان کرده که در اقتصاد الگوی مدیریت انقلاب اسلامی را پیگیری خواهد کرد که امیدواریم با این روش مشکلات مردم در حوزه اقتصاد کاهش یابد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رمز پیروزی را در وحدت کلمه دانست و عنوان کرد: خداوند این توفیق را به سپاه پاسداران داده که در خدمت نظام و پاسداری از انقلاب باشد و توفیق در هر مسئولیتی به وحدت کلمه است.

فدوی خطاب به سردار «قاسمی» فرمانده سابق استان خراسان‌جنوبی که از این پس در سپاه امام رضا(ع) مشهد خدمت خواهد کرد، گفت: پاسداری بازنشستگی ندارد و همیشه خدمتگزار نظام اسلامی و مردم هستند.


کد خبرنگار : 100