// ۲۴ فروردين ۰۱ ، ۱۲:۳۲

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در یک عملیات پلیس، ۱۷۵ کیلو و ۳۸۰ گرم تریاک کشف و ۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، سردار «ناصر فرشید» فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه اخباری مبنی بر حمل محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ دریافت کردند که تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر جهت بررسی موضوع اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران هنگام گشت‌زنی در محورهای فرعی شهرستان سربیشه یک دستگاه موتورسیکلت را مشاهده و با علائم هشدار دهنده به راکب موتورسیکلت دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی بیان داشت: مأموران موتورسیکلت را متوقف کردند و در بازرسی و پاکسازی مسیر تردد آن‌ها ۱۷۵ کیلو و ۳۸۰ گرم تریاک کشف کردند.

فرشید عنوان کرد: مأموران در این رابطه یک موتورسیکلت توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر سریعأ مراتب را جهت شناسایی و دستگیری متهمان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس یا به سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.