«محمدی» مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی شد

با امضای استاندار خراسان جنوبی «محمد محمدی» به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری بازتاب خراسان به نقل از خاورستان، سید محمدرضا طالبی امروز در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی، اظهار کرد: همه ما باید تحت فرمان و لوای ولایت فقیه و دستورات ایشان عمل کرده و مسایل و امورات خود را در همین راستا پیش ببریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: در حوزه وظایف اداری دفتر سیاسی، وابستگی سیاسی ما به گروه خاصی پسندیده نیست.

وی تأکید کرد: در حوزه سیاسی محورهای زیادی همچون مدیریت، هدایت سیاسی و… وجود دارد اما یکی از مهمترین کارهای این مجموعه، برگزاری انتخابات سالم است.

به گفته وی، بنا به اطلاعات موثق، انتخابات اخیر در استان سالم، بدون حاشیه و با رعایت اصل بیطرفی کامل برگزار شد.

طالبی به نحوه فعالیت احزاب استان اشاره کرد و اظهار داشت: احزاب استان تا حدودی راکد هستند و فقط در آستانه برگزاری انتخابات ها با نیت کمک و یا سهم خواهی و… فعال می شوند که نیاز است در چارچوب قانون و بدون رهاشدگی، مشارکت بهتری در صحنه های اجتماعی داشته باشند.

وی متذکر شد: کار حوزه سیاسی، مدیریت احزاب، گروه ها و جریانات سیاسی است که باید به آنها اجازه فعالیت در چارچوب قانون داده شود.

معاون استاندار خراسان جنوبی به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص غیرت دینی اشاره کرد و گفت: بر اساس بیانات معظم له، غیرت دینی باید در رفتار، عمل و زندگی ما وجود داشته باشد که این مهم در مردم ولایت محور خرسان جنوبی وجود دارد.

طالبی ادامه داد: نظام سلطه وقتی دید نمی تواند در جنگ سخت برتری پیدا کند به سمت اقدامات تهاجم فرهنگی روی آورد لذا نهایت تلاش دشمن این است که غیرت دینی مردم ایران اسلامی را کمرنگ نماید.

شایان ذکر است؛ در این جلسه «محمد محمدی» به سمت مدیر کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری خراسان جنوبی منصوب شد و از تلاش های «مهدی قهرمانی» مدیرکل پیشین دفتر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/