يكشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۱، ۱۲:۲۶ ب.ظ
آمادگی کامل استانداری برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

آمادگی کامل استانداری برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

استاندار خراسان جنوبی از آمادگی کامل استانداری برای همراهی با ستاد دیه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد و گفت: برگزاری جشن گلریزان نیاز به هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی استان دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان , جواد قناعت، عصر امروز چهارشنبه ۱۷ فروردین در جمع اعضای هیات امنای ستاد دیه استان افزود: جشن گلریزان نیمه ماه مبارک رمضان و به مناسبت میلاد مسعود امام حسن مجتبی (ع) برگزار ‌می‌شود و استانداری برای هر نوع همکاری در برگزاری باشکوه این جشن آمادگی دارد.

وی ضمن آمادگی استان برای همراهی با ستاد دیه و قدردانی از اقدامات این ستاد بیان کرد: کمک به آزادسازی زندانیان و بازگشت آنان به آغوش خانواده کار بسیار ارزشمندی است.

استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: هر نوع همکاری یا مکاتبه‌ای که ستاد دیه استان برای برگزاری جشن گلریزان نیاز داشته باشد، مساعدت ویژه خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم و هر یک به سهم خود کمک کنیم تا شاهد خروج افراد بیشتری از زندان‌های استان باشیم.

قناعت گفت: باید رایزنی‌ها و جشن گلریزان به‌گونه‌ای باشد که فقط جمع‌آوری پول یا مباحث مالی مدنظر نباشد بلکه با رایزنی سهم بخشش شکات و تخفیفات این بخش بیشتر شود.

وی بیان کرد: فرمانداران شهرستان‌ها به عنوان رییس ستاد دیه شهرستان‌ها انتخاب می‌شوند و در این خصوص مکاتبات لازم ابلاغ خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی که عضو افتخاری ستاد دیه استان شد، ادامه داد: براساس آمار ارائه شده در حال حاضر آمار زندانیان جرایم غیرعمد استان (مهریه، نفقه و مالی) ۷۰ نفر با بدهی ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که برای آزادی این زندانیان تلاش خواهیم کرد.

انتخاب سردبیر

اخبار ورزشی

حوادث و اجتماعی

اخبار کوتاه خراسان

اخبار شهرستان