مراسم اعتکاف با رعایت پروتکل‌ها در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

 مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه یک هزار پرچم ایران به صورت رایگان در بین مردم توزیع می‌شودمراسم اعتکاف با رعایت پروتکل‌ها در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

احمد رضایی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت:  در حالی چهل و سه سالگی  پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم که ایران شرایط خاص داخلی و بین المللی دارد  و آنچه که امروز شاهد هستیم حرکت رو به جلوی نظام در این چهل ساله است و  برای همه ما ملموس است اما دشمنان نظام از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون هیچگاه برای ایجاد مانع بر سر انقلاب از تکاپو نایستاده و در این ایام بیشتر شاهد دشمنی و مانع تراشی آنها هستیم.

وی با بیان اینکه  حمله و هجمه دشمنان گسترده‌تر از گذشته است و برای همه ایران، همه حوزه‌ها و مردم، گروه‌های مختلف سنی اعم از جوانان و زنان  برنامه ریزی می‌کنند افزود: از سویی دیگر دلسوزان نظام ضمن اینکه تدافعی عمل می‌کنند باید تهاجمی در برابر اهداف شوم دشمن عمل کنند و ابزاری که دسیسه دشمن را ملقی می‌کند جهاد تبیین است .

مدیرکل سازمان تبلیعات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تبیین گری را رهبری از سال 82 ورود کردند و  در جمع دانشجویان تذکر دادند و در این فاصله بارها به خصوص امسال  جهاد تبیین را مطرح کردند که بار معنایی بسیار بالایی دارد.

رضایی با بیان اینکه یکی از کارهای دشمن تحریف انقلاب است گفت: ائمه اطهار در طول تاریخ تبیین گری زیادی داشتند و  جهاد تبیین مقابله با روایت سازی‌های جعلی دشمنان است چرا که  دشمن آنچنان القا می‌کند که برخی باورشان می‌شود.

وی با بیان اینکه ما هم در برابر دسیسه‌های دشمن وظیفه داریم آرمان‌های انقلاب را بیان کنیم گفت: همه باید خود را تبیین گر بدانیم و به تبیین‌گری بپردازیم و در این راستا برنامه‌هایی در سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی پایه‌ریزی شده که چتر آن تبیین گری خواهد بود.

مدیرکل سازمان تبلیعات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه در سطح خراسان جنوبی یک هزار عدد پرچم بین مردم برای نصب منازل و مغازه‌ها توزیع می‌شود گفت: رهبری توصیه کردند بر سر در هر خانه پرچم ایران نصب شود و از دیگر برنامه‌ها پویش سرود افتخار است و از آن جایی که سرود یک هنر است و جاهایی که می‌خواهیم تبیین گری کنیم از سرود استفاده کنیم و پویش اینگونه است که هر کس هر سرودی از سرودهای انقلابی که  دوست دارد می‌خواند عکس و  فیلم میگیرد و به سامانه 3000212 با ارسال عدد  3 ارسال می‌کند. در استان خراسان جنوبی نیز سرودها در فضای مجازی بارگذاری می‌شود.

رضایی اظهار داشت: دیدار طیف‌های مختلف جوانان با نماینده ولی فقیه، دیدار جمعی از فعالان شاخص قرانی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، برگزاری محافل انس با قران در مساجد، هیئت‌ها و موسسات قرانی در سراسر استان از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده است.

وی گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی روایتگری، کارگاه‌های سبک زندگی قرانی، برپایی نمایشگاه کتاب انقلاب در 100 نقطه از استان، دیدار تجلیل از روحانیت پیشکسوت دفاع مقدس، اجرای سرود خیابانی، پخش تولیدات جامع هدف در فضای مجازی، فضاسازی هیئت‌های مذهبی، مساجد، کانون‌ها و مراکز قرانی، اعزام سخنرانان کشوری به مساجد استان نیز از دیگر برنامه‌های این ایام است.

مدیرکل سازمان تبلیعات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه اعتکاف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان برگزار خواهد شد گفت: تا امروز اعتکاف  با اولویت مساجد جامع شهر  ثبت نام خواهد شد و اگر با استقبال بیشتر باشد به سمت و سوی دیگر مساجد می‌رویم.

انتهای پیام