اولین شهرک صنعتی انرژی خورشیدی در شهرستان خوسف توسط سرمایه گذار خارجی

فرماندار شهرستان خوسف در نشست با سرمایه گذاران شهرستان اظهار امیدواری کرد ؛
با پیگیری های انجام شده امیدواریم با نگاه مثبت استان اولین شهرک انرژی خورشیدی در شهرستان خوسف کلنگ بخوردبه گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان،دکتر سید علی حسینی در نشست با سرمایه گذاران خارجی با بیان اینکه خوسف جزو بهترین نقاط معرفی شده در کشور برای احداث نیروگاه خورشیدی به اذعان سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق می باشد ، اظهار امیدواری کرد اولین شهرک انرژی خورشیدی در خوسف راه اندازی شود.

فرماندار خوسف در این نشست با اعلام خبر حل مشکلات فیبر نوری شهرک صنعتی شهید رحمانی ، اظهار کرد: به زودی زیرسازی و آسفالت شهرک صنعتی خوسف آغاز خواهد شد.

دکتر سید علی حسینی با تاکید بر اینکه شهرک صنعتی جزو اولویت های اصلی در شهرستان است ، افزود : این شهرک نزدیکترین شهرک صنعتی بزرگ به مرکز استان است که وسعت شهرک و فضای سرمایه گذاری و سهولت دسترسی زمینی و هوایی به این شهرک بر جذابیت های سرمایه گذاری در آن می افزاید.

حسینی یادآور شد : از ورود شبکه سرمایه گذاران در شهرستان استقبال میکنیم و در چارچوب قانون در تسریع روند سرمایه گذاری در شهرستان کمک خواهیم کرد.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استاندار خراسان جنوبی در این نشست با تشکر از دغدمندی فرماندار خوسف در توسعه شهرستان اظهار داشت : خوسف صاحب ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های مختلف سرمایه گذاری نظیر طلا ، حوزه های کشاورزی ،گلخانه ، گیاهان دارویی ، شهرک تخصصی عناب و گل نرگس و نقطه منتخب ساتبا در خصوص احداث نیروگاه های خورشیدی است که با وجود این ظرفیت ها این شهرستان در آینده بزرگترین شهرک صنعتی در استان خواهد بود.