گروگانگیر مسلح در طبس دستگیر شد

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس در کمتر از ۲ ساعت فردی را که با سلاح سرد اقدام به ربایش ‏یکی از شهروندان طبسی کرده بود، دستگیر کردند.  


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان،سرهنگ سید حسین حسینی روز یکشنبه اظهار کرد: با وقوع یک فقره آدم ربایی و ایجاد رعب و وحشت عمومی در یکی از روستاهای شهرستان"طبس" موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران سریعا به محل اعلامی عزیمت و مشاهده کردند، مردی جوان حدوداً ۳۹ ساله با استفاده از سلاح سرد، مردی را که حدوداً ۵۰ سال سن داشت گروگان گرفته و به طبقه دوم منزلی نیمه ساز برده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربا به دلیل یک سری اختلافات شخصی قبلی، فردی را گروگان گرفته است که تیم رسیدگی کننده به‌منظور حفظ جان گروگان برای دستگیری عامل این اقدام شرارت آمیز اقدام کردند.

وی با بیان این که مأموران جان برکف با انجام اقدامات هوشمندانه فرد ربوده شده را در کمتر از ۲ ساعت بدون هیچ گونه تلفاتی از اسارت آزاد کردند؛ تصریح کرد: در این رابطه گروگانگیر توسط مأموران دستگیر و برای انجام سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.