رئیس پلیس فتای خراسان‌شمالی از دستگیری کلاهبردار اینستاگرامی با اعتراف به بیش از چهار میلیارد پانصد میلیون ریال کلاهبرداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان  ، صبح امروز سرهنگ یوسف شاکری، رئیس پلیس فتای خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با رسانه ها با اعلام خبر دستگیری کلاه بردار ۴ میلیاردی در اسفراین، اظهار کرد: فردی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد چندی پیش از طریق یکی از دوستانم در شبکه اجتماعی اینستاگرام با پیجی بیش از ۵۰ هزار دنبال کننده که در آن تبلیغات فروش میوه و سود بالای تجارت میوه را بارگذاری می‌کرد آشنا و نسبت به واریز مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال در ازای سود ماهانه اقدام نمودم که در حال حاضر پاسخگوی تعهدات خودش نیست.

وی گفت: در این خصوص پرونده تشکیل مراتب شناسایی و دستگیری در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا خراسان‌شمالی افزود: با اقدامات کارشناسان پلیس فتا متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت شد.
روش باورنکردنی برای سفید کردن دندان ها در خانه+مشاوره رایگان

سرهنگ شاکری خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به ۹ فقره کلاهبرداری از شهروندان به شیوه پرداخت سود بالای میوه اعتراف که در مجموع مبلغ ۴ میلیارد و پانصد میلیون ریال کلاهبرداری نموده که پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.