جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از پیدایش پسر بچه معلول گمشده توسط کارکنان پلیس راه دیهوک شهرستان طبس خبر داد و گفت: با تلاش مأموران پسر بچه گمشده به آغوش خانواده اش بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، سرهنگ محمد امیر کاظمی، جانشین پلیس راه خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اطهار داشت: پسر بچه معلول گمشده در شهرستان طبس توسط کارکنان پلیس راه دیهوک به آغوش خانواده اش بازگشت.

وی افزود: کارکنان پلیس راه دیهوک طبس در منطقه مسکونی دیگ رستم واقع در کیلومتر 175محور دیهوک به راور مستقر بودند که پسر بچه ای دارای معلولیت، سرگردان و با روحیه نگران و مضطرب در حال عبور از عرض جاده اصلی که دارای ترافیک سنگین بود را مشاهده کردند.

جانشین پلیس راه خراسان جنوبی تصریح کرد: بلافاصله مامور پلیس راه ستواندوم تقاضایی"با توجه به احساس مسئولیت در قبال حفظ جان شهروندان و در راستای اقدام خیرخواهانه و انجام وظایف ذاتی پلیس، ضمن کمک به وی پسر معلول را به خودروی پلیس هدایت می نماید.

کاظمی یادآور شد: در نهایت با تلاش و پیگیری صورت گرفته توسط پلیس، و با پرس و جو از شهروندان، خانواده مشارالیه را که اطراف آبگرم دیگ رستم بودند، شناسایی و فرزند معلول را به آغوش خانواده اش بازگرداندند.

وی با اشاره به این که خانواده پسربچه گمشده از مأموران پلیس تقدیر و تشکر و ابراز خرسندی کردند؛ توصیه کرد: شهروندان به فرزندان خود یاد بدهند که امن ترین مکان و مطمئن ترین دستان برای اعتماد در هر جا و هر زمان مأموران پلیس هستند.