// ۰۴ تیر ۰۱ ، ۱۰:۴۵

مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: باتوجه به برقرار شدن پرواز روز دوشنبه تهران به بیرجند و بالعکس، مجموع پروازهای فرودگاه بیرجند به ۲۴ پرواز در هفته افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری بازتاب خراسان ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های خراسان جنوبی ، عظیم طهماسبی اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های مستمر صورت گرفته یک پرواز بیرجند- تهران و به عکس به برنامه پروازی روزهای دوشنبه فرودگاه بیرجند افزوده شد و از طریق وب سایت‌های معتبر فروش بلیط قابل خریداری است.

مدیرکل فرودگاه های خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: این پرواز از تاریخ سیزدهم تیرماه آغاز می‌شود که ساعت پرواز تهران به بیرجند 20:10 دقیقه و ساعت پرواز بیرجند به تهران 22:30 دقیقه است که امیدواریم با برقراری این پرواز بخش دیگری از نیازهای مردم خراسان جنوبی رفع شود.

طهماسبی ادامه‌ داد: در حال حاضر مجموع پروازهای فرودگاه بیرجند به صورت رفت و برگشت 22 پرواز به مقصد یا از مبدأ تهران به بیرجند و دو پرواز نیز به مقصد و یا از مبدأ مشهد به فرودگاه بیرجند در طول هفته است.

وی درباره آخرین وضعیت پروازهای حجاج از فرودگاه شهید کاوه بیرجند گفت: عوامل فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند آمادگی کامل برای پروازهای حج زائران خراسان جنوبی را طی روزهای آتی دارند و مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند تعداد هزار و 21 زائر عازم سفر زیارتی حج تمتع می‌شوند، بیان‌کرد: پرواز زائران خراسان‌جنوبی در روزهای ششم و هفتم تیرماه خواهد بود و نهایت تلاش ما این است که این پروازها با سلامت کامل صورت گیرد