دوشنبه, ۴ مهر ۱۴۰۱، ۱۲:۳۴ ق.ظ
کسب مهارت‌ 2200 دانش‌آموز از مقاطع تحصیلی در پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در شهرستان بیرجند

کسب مهارت‌ 2200 دانش‌آموز از مقاطع تحصیلی در پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در شهرستان بیرجند

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بیرجند : پایگاه‌های تابستانی و پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در مدیریت آموزشگاهی شهرستان بیرجند هم‌ زمان با سطح کشور از اول تیرماه تا 25 مرداد با شعار هر دانش‌آموز یک مهارت خبر داد . 

دکتر بهدانی در گفتگویی با خبرنگار پایگاه خبری بازتاب خراسان اظهار داشت : در شهرستان بیرجند بیست پایگاه از اول تیرماه فعالیت خود را شروع کردند و حدود 2200 دانش‌آموز از مقاطع مختلف تحصیلی در این پایگاه‌ها مشغول به کسب مهارت‌هایی شدند .

وی با اشاره به دستورالعملی از سوی وزارت و شیوه‌نامه‌ها و همچنین آیین‌نامه‌های پایگاه‌های اوقات فراغت افزود : در پنج مهارت بصیرتی ، حرفه‌ای ، فرهنگی هنری ، ورزشی ، سلامت برای پایگاههای اوقات فراغت برنامه‌ریزی شده بود و اشتغال زایی و اقتصاد  یکی از مهم‌ترین مواردی بود که در این پایگاهها مورد توجه قرار داده شده بود .

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در ادامه بیان داشت : در بعضی از پایگاه‌ها به‌صورت خاص در زمینه ورزش و سلامت فعالیت داشتند که  3 پایگاه ورزشی شهید شهپر ، دارالقرآن‌ها و کانون فرهنگی تربیتی حضرت زینب هم در مهارت اشتغال‌زایی و اقتصادی فعالیت و در این کلاس‌ها در این زمینه تعریف‌، و هم در زمینه مهارت‌های فرهنگی و هنری برنامه‌ریزی شده بود.

دکتر مجید بهدانی در پایان افزود : استقبال دانش‌آموزان از نقاطع مختلف را داشتیم  که با همکاری دستگاه‌های دیگر در بحث اوقات فراغت آموزش‌وپرورش دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف مهارتی کسب کردند . حمید رضا تاکی : خبرنگار بازتاب خراسان

انتخاب سردبیر

اخبار ورزشی

حوادث و اجتماعی

اخبار کوتاه خراسان

اخبار شهرستان